Kawa do restauracji

Autorska marka kawy dla Twojej restauracji

Kawa do restauracji - podejmij współpracę z Cafenado

Restauratorzy i właściciele biznesów gastronomicznych wiedzą, że wyłącznie dobrej jakości produkty przyciągają z powrotem klientów do ich lokalów. Restauracje, puby czy bary cieszą się dobrą renomą i świetnymi opiniami, kiedy dbają o szeroki wybór w swoim menu, a także w momencie, gdy w kartach widnieją świeże, oryginalne i najwyższej klasy produkty. Niezależnie czy chodzi o stricte jedzenie, czy o napoje. Zespół Cafenado od początku stawia na jakość, a nie ilość, dlatego w naszym asortymencie znajdziesz kilka propozycji kawy, wywodzących się z jedno brandu, ale w zamian dostarczamy Tobie produkty ziarniste świeżo palone. Kawa do restauracji powinna odznaczać się niebanalnym aromatem, tradycyjnym smakiem, a przede wszystkim doskonałymi właściwościami, tak więc od zawsze i niezmiennie będziemy stawiać na kawę w ziarnach. Jeśli jesteś właścicielem restauracji i pragniesz zaspokoić kofeinowy apetyt swoich gości, z doświadczeniem na ustach również proponujemy Ci jedynie takie wyroby w ziarnach.

Zawsze świeża kawa

Stawiamy na cykliczne palenie ziaren, przez co nasza kawa zawsze jest świeża i jakościowa.

Dostawa zawsze na czas

Współpracujemy ze znanymi dostawcami. Oferujemy również własną dostawę na terenie Dolnego Śląska.

Stała forma współpracy

Dopasujemy formę współpracy zgodnie z polityką Twojej restauracji.

Sprowadź kawę do swojej restauracji - poznaj nasz asortyment

Marka Cafenado zawiązuje relacje z lokalami gastronomicznymi już od pewnego okresu i pragnie wychodzić naprzeciw wszelkim oczekiwaniom właścicieli biznesów. Oferujemy produkty w ziarnach, odznaczające się świeżością oraz jakością, ponieważ mamy świadomość, że właśnie taka powinna być sprzedawana kawa w restauracjach. W naszym asortymencie widnieją różnorodne blendy, lecz dla restauracji w szczególności polecamy naszą uniwersalną kawę Santos, która w swoim składzie zawiera 100% Arabici. Produkt ten jest lekki, aksamitny i delikatny. Posiada bogaty bukiet smakowy, a także odznacza się doskonałym kawowym aromatem. Odwiedź nasz sklep i złóż zamówienie na prawdziwie jakościową kawę, która prawdopodobnie podbije kubki smakowe Twoich gości.

Kawa dla restauracji. Zaopatrz swój lokal w świeżo paloną kawę

Jeżeli poszukujesz nowych smaków i oryginalnych produktów do swojej restauracji, to marka Cafenado z wielką chęcią przyczyni się do sukcesu Twojego lokalu, proponując ziarniste kawy palone z pasją. Wiemy, jak w aktualnych czasach trudno o dobre produkty, dlatego uznaliśmy, że korzystnie będzie powrócić do tradycyjnych i sprawdzonych metod palenia, a także klasycznych receptur. W naszym sklepie online znajdziesz różne rodzaje kaw. Po zdecydowaniu się na poszczególne produkty, wyślemy je do Ciebie najszybciej jak będzie to możliwe. Zachęcamy też do kontaktu telefonicznego, ponieważ dostawa bezpośrednia do lokalu również jest możliwa w Cafenado, lecz musi to zostać uprzednio skonsultowane. Kawa do restauracji zawsze dochodzi na czas. Jesteśmy profesjonalnym zespołem, który pragnie promować dobre produkty, aby finalnie klienci ocenili je jako najlepsze. Podsumowując: doradzimy, spakujemy, wyślemy lub dostarczymy i dopilnujemy. Zachęcamy do współpracy! Dobra kawa w restauracjach to nasza misja.

DOBIERZ KAWĘ DO LOKALU
WEDŁUG WŁASNYCH PREFERENCJI